KONST / Litografier / Färglitografi 13149104
nr 1314 9104
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/360. Motivet: 44x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:11:19
23/3 13:46:11
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr